ZIMPARA MAKİNASI

Kot zımparalama makinası tam otomatik tip olup operatöre her türlü çalışma kolaylığını sağlamaktadır. Pantolonu taktıktan sonra hava doldurma boşaltma işlemi 2 adet buton ile yapılmaktadır ve ayarlanan basınç değerine kadar otomatik olarak şişer olası hava kaçaklarında basıncı otomatik olarak tamamlar, ayrıca ayrı bir düğme vasıtasıyla manuel şişirme modu seçilebilir bu durumda operatör mankeni istediği şekilde şişirip boşaltabilir. Destek pistonu zımparalama işlemi esnasında pantolonun sallanmasını önler ve tamamen otomatik çalışır, manken şişirildiğinde kalkar, dönerken veya manken boşaltıldığında iner.

Pantolonun döndürülmesi yine 2 adet buton ile yapılmaktadır ve otomatik manuel iki çalışma modundan biri seçilebilir, otomatik mod seçildiğinde butona basıldığında pantolon ön veya arkasında işlem yapılacak şekilde 180 derece döner, manuel mod seçildiğinde ise butona ne kadar basılırsa pantolon o kadar döner ve böylece yan taraflara zımpara işlemide çok rahat bir şekilde yapılabilir.

Pantolon bacak mesafesi ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir ve her boyutta pantolon için ideal çalışma ortamı sağlar. Makina üzerinde 220VAC besleme prizi mevcuttur bu sayede dremel tarzı elektrikle çalışan zımpara cihazları makinadan beslenebilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright (c) 2016 YAKE MAKİNA VE OTOMASYON